75 722 25 50 | Warszawska 2C, 59-800 Lubań

Kosmetyka Samochodowa

Auto Detailing

Profesjonalną kosmetyką samochodową zajmujemy się od ponad 4 lat. To jedna z tych rodzajów działalności, które wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także talentu i zamiłowania do tego co się robi. Nasz pracownik to pasjonata w pełnym słowa tego znaczeniu, jest na bieżąco z nowościami rynku i ciągle doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach.

Oferujemy najwyższej klasy usługi pielęgnacji samochodów i motocykli.

Powłoki Ceramiczne

Trwale zabezpieczają lakier przed zabrudzeniami, jak również przed mikrouszkodzeniami. Stosujemy najnowsze produkty renomowanych producentów. Powłoki ceramiczne wydobywają również głębie lakieru i tworzą refleksy świetlne.

Polerowanie lakieru

Precyzyjnie i przy pomocy profesjonalnych narzędzi odmłodzimy Twoje auto. Dzięki polerowanie mechanicznym, usuwane są zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Efektem prac jest idealnie gładki lakier z głębokim połyskiem.

Detailing wnętrz

Wykonujemy wszystkie czynności związane z odnowieniem i zabezpieczeniem wnętrza. Zaczynając od prania tapicerki, poprzez czyszczenie plastików, renowację skóry i elementów chromowanych.

Nakładamy również powłoki ochronne na tapicerkę materiałową, skórzaną i inne elementy wnętrza za pomocą środków wysokiej jakości. Wnętrze twojego samochodu po przeprowadzonej kosmetyce odzyska blask i zostanie zabezpieczone nawet na okres dwóch lat.

Inne

Zajmujemy się również odkażaniem wnętrza środkami antybakteryjnymi, usuwaniem zapachów za pomocą ozonowania, wyciąganiem dołków na karoserii i innymi czynnościami (na indywidualne zapytanie).

 

Na świadczone usługi udzielamy rocznej gwarancji.

MACIEJ ZIĘBA

Tel. 693 394 590