75 722 25 50 | Warszawska 2C, 59-800 Lubań

Nasz zespół

Maciej Kamiński


Szef Działu Sprzedaży
Mob: 600 823 808
E-mail: m.kaminski@perfekta-renault.pl

Arkadiusz Rutkowski


Specjalista ds. sprzedaży
Mob: 510 520 007
E-mail: a.rutkowski@perfekta-renault.pl

Bartłomiej Prorok


Szef Serwisu
Mob: 664 478 806
E-mail: b.prorok@perfekta-renault.pl

Zbigniew Muszyński


Doradca Serwisowy
Tel: 75 722 2550 wew 21
E-mail: z.muszynski@perfekta-renault.pl

Rafał Sawicki


Doradca Serwisowy
Tel: 75 722 2550 wew 20
E-mail: r.sawicki@perfekta-renault.pl

Daniel Grabka


Specjalista ds. Gwarancji
Tel: 75 722 2550 wew 28
E-mail: d.grabka@perfekta-renault.pl

Mariola Żuraw


Specjalista ds. Ubezpieczeń
Mob: 881 778 065
E-mail: m.zuraw@perfekta-renault.pl

Aleksander Werblicki


Szef Działu Blacharsko -Lakierniczego
Mob: 509 254 124
E-mail: a.werblicki@perfekta-renault.pl

Miłosz Stolarz


Sprzedawca Części i Akcesoriów
Mob: 516 087 228
E-mail: m.stolarz@perfekta-renault.pl

Janusz Adamiszyn


Diagnosta
Mob: 506 414 152

Maciej Zięba


Mob: 693 394 590