75 722 25 50 | Warszawska 2C, 59-800 Lubań

O firmie

Firma Perfekta od ponad 25 lat z powodzeniem działa na rynku motoryzacyjnym, wpisując się na trwałe w mapę znanych w regionie motoryzacyjnych lokalizacji.
Firma jest autoryzowanym partnerem marek Renault i Dacia, świadczy wszystkie usługi związane z tymi markami takie jak: sprzedaż samochodów nowych, serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy, czy usługi finansowe.
Nasza kadra to doświadczeni pracownicy po wielu szkoleniach, z certyfikatami Renault do odpowiednich stanowisk, a wysoka jakość świadczonych usług to motto naszej firmy.
Działalność firmy nie zawęża się jednak tylko do wyżej wymienionych marek. Serwis blacharsko- lakierniczy prowadzi naprawy samochodów wszystkich firm, prowadząc proces likwidacji szkód zaczynając od kalkulacji, poprzez zamówienie części, a kończąc na bezgotówkowym rozliczeniu.
Dział finansowania i ubezpieczeń, działa jak broker, zawsze w interesie klienta. Dopasowujemy i doradzamy usługi ubezpieczeniowe i finansowe ,,szyte na miarę’’.
W ofercie posiadamy również sprawdzone samochody używane po pełnej kontroli jakości, najczęściej od pierwszego właściciela.
Posiadamy również podstawową Stację Kontroli Pojazdów i serwis wulkanizacyjny.